BIM'de Part Time Çalışmak

uğur1969

Kilopat
Daha fazla  
3 gün önce BIM'e CV'mi bırakmıştım arkadaşlar kısa sürede dönüş yaptılar ve bana randevu ayarlandı. Bölge sorumlusuyla yapmış olduğum randevu sonucu biz size yakın zamanda olumlu veya olumsuz dönüş yapacağız dediler ve bugün bana dönüş yapıldı full tıme ihtiyaçları olmadığından dolayı bana part tıme çalışma teklifinde bulundular. Günde 5 saat çalışacağımı söylediler, SGK 17 üzerinden yatacakmış, haftada bir gün izin yapacağımı söylediler.

Sizlere sormak istediği şu arkadaşlar;
Daha önce çalışmış arkadaşlarımız varsa iş ortamları nasıl?
5 saat diyorlar ama 5 saatin üstünde çalıştırırlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Resmi olarak 30 saat çalıştırması gerekir. 5 saat dediğine göre 5x6=30 İş yoğunluğuna bağlı olarak bu sürede artış olabilir. Saat aralığını iyi ayarlamanız lazım. Öğrenci isen okul saatleri dışındaki zamana ayarla, değilsen de sabah vardiyasında çalışman daha mantıklı. Üç aylık bir deneme sürecine tabi oluyorsun.

3 gün önce BIM'e CV'mi bırakmıştım arkadaşlar kısa sürede dönüş yaptılar ve bana randevu ayarlandı. Bölge sorumlusuyla yapmış olduğum randevu sonucu biz size yakın zamanda olumlu veya olumsuz dönüş yapacağız dediler ve bugün bana dönüş yapıldı full tıme ihtiyaçları olmadığından dolayı bana part tıme çalışma teklifinde bulundular. Günde 5 saat çalışacağımı söylediler, SGK 17 üzerinden yatacakmış, haftada bir gün izin yapacağımı söylediler.

Sizlere sormak istediği şu arkadaşlar;
Daha önce çalışmış arkadaşlarımız varsa iş ortamları nasıl?
5 saat diyorlar ama 5 saatin üstünde çalıştırırlar mı?

bim kurumsal bir firma, ücreti tatmin ediyorsa, çok güzel devam çalışmaya...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı