Bim'e gelen akım korumalı priz alınır mı?

Makaleler
10
Yer
Aydın
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: ECS H81H3-M7
İşlemci: Intel Core i7 4790
HDD: Western Digital WD10EZEX 1 TB 7200 RPM
RAM: Crucial CT102446BA160B.C16FER 1x8GB DDR3 1600MHZ
Kasa: Casper NSH.4790-8T75A-W (CD.VTI4790A) Hazır kasa.
Ekran kartı: Galaxy GT730
PSU: Casper Fsp250-50hmn
Monitör: AOC G2868PQU 28" 4K 3840×2160 1 MS 60 Hz TN panel
UPS: Tunçmatik TSK5208
Mouse: Casper B309
Klavye: Casper K1500
Akım korumalı priz: Monster MPEXP100U
Yazıcı: Epson L4160
Meslek
Espiri mühendisi
Merhaba. Bu konuyu Bim'e gelen akım korumalı prizi merak eden, almayı düşünen arkadaşlara fikir vermesi için açıyorum. Sizce Bim'e gelecek olan polosmart marka 3 USB'li akım korumalı priz alınmalı mı? Ne kadar kaliteli ve güvenilirdir? Peki diğer markalarla kıyaslandığında APC, Tunçmatik, viko, s-link var. Hangi marka hangi yönüyle öne çıkıyor? Diğer markalara fazla para vermeye değer mi, yoksa cebimizden az bir para çıksa da olur mu? Kararsız kalan, Google'da yeterince kaynak bulamayan arkadaşlar için detaylı, bilgilendirici, doyurucu fikir, mesaj, yorumlarınızı ve değerlendirmelerinizi bekliyorum. :)
Bim linki:

Markanın sitesinden ürünün linki:
Ürünün model ismi de: Polosmart MP07 imiş.

Faydalı mesajlarınızı bekliyor, iyi sosyaller diliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bu konuyu Bim'e gelen akım korumalı prizi merak eden, almayı düşünen arkadaşlara fikir vermesi için açıyorum. Sizce Bim'e gelecek olan polosmart marka 3 USB'li akım korumalı priz alınmalı mı? Ne kadar kaliteli ve güvenilirdir? Peki diğer markalarla kıyaslandığında APC, Tunçmatik, viko, s-link var. Hangi marka hangi yönüyle öne çıkıyor? Diğer markalara fazla para vermeye değer mi, yoksa cebimizden az bir para çıksa da olur mu? Kararsız kalan, Google'da yeterince kaynak bulamayan arkadaşlar için detaylı, bilgilendirici, doyurucu fikir, mesaj, yorumlarınızı ve değerlendirmelerinizi bekliyorum. :)
bim linki:

Markanın sitesinden ürünün linki:
Ürünün model ismi de: Polosmart MP07 imiş.

Faydalı mesajlarınızı bekliyor, iyi sosyaller diliyorum. :)

Alınır tabii ki de. Ben hiç yoktan iyidir diyerek almıştım hala kullaniyorum. Genel olarak memnunum ama tabii ki bütçeniz varsa daha iyi modeller var.

Hocam içlerinde bir lira bile etmeyecek, malzeme ile akım korumalı diyorlar. Ama alacaksanız vikonun malları birazdaha iyi oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
]

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bana tanıdık geldi. Yoksa Çin'den getirip logo basmak mı?
1589442009504.png

Bundan 8-10 ay önce aynı ürün yine ucuza gelmişti. O zaman almıştım, şimdi ihtiyaç doğunca bir tane daha aldım. Güvenlik ve cihazları korumayı düşünüyorsan bunun %70’i ev tesisatına bağlı. Bu uzatma bir nevi sigorta görevi görür. Ürün 10/10 veya f/p ürünü diyemem ama “1 milyonculardan” ve “pazar” ürünlerinden iyi. Fiyatını hakediyor diye düşünüyorum.

USB’sinden 8-10 aydır AirPods şarj ediyorum, laptop soğutucu ve hoparlar güç kablosu sürekli bağlı.
Bu bana tanıdık geldi. Yoksa Çin'den getirip logo basmak mı?
Eki Görüntüle 561913
Şu işlemi yasaklasalar ülkede elektronik cihaz kalmaz 😂 Monster bile bunu yapıyor 😂

Bundan 8-10 ay önce aynı ürün yine ucuza gelmişti. O zaman almıştım, şimdi ihtiyaç doğunca bir tane daha aldım. Güvenlik ve cihazları korumayı düşünüyorsan bunun %70’i ev tesisatına bağlı. Bu uzatma bir nevi sigorta görevi görür. Ürün 10/10 veya f/p ürünü diyemem ama “1 milyonculardan” ve “pazar” ürünlerinden iyi. Fiyatını hakediyor diye düşünüyorum.

USB’sinden 8-10 aydır AirPods şarj ediyorum, laptop soğutucu ve hoparlar güç kablosu sürekli bağlı.

Şu işlemi yasaklasalar ülkede elektronik cihaz kalmaz 😂 Monster bile bunu yapıyor 😂
bk.: CLEVO CO.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı