BİM'e gelen bisiklet alınır mı?

revo61

Kilopat
Oturduğum şehirde düz yol yok diyebilirim genelde yokuşlu yollar sizce bu bisiklet kısa mesafeli ulaşımlar için kullanılabilir mi?

1.png

Oturduğum şehirde düz yol yok diyebilirim genelde yokuşlu yollar sizce bu bisiklet kısa mesafeli ulaşımlar için kullanılabilir mi?

Eki Görüntüle 420780
Ben gittim ve baktim. Parçalı şekilde gelmiş. Bunu teknik servise toplatirsan garantisi oluyor. Kendin toplarsan veya başka bir yere toplarsan olmuyor. Ben de şüphelendim ve almadım. Bu arada teknik servis 13TL ücret alıyor.

Çelik kadro ağır olur, bende de çelik kadrolu eski bir bisiklet var, normal alüminyum bisikletlere göre daha ağır gidiyor sanki. Kısacası yorulursunuz birde yokuş var diyorsunuz. V fren iyi ayarlı ise hem ucuz hem sağlamdır ama ayarı kötüyse at çöpe gitsin. Ya da dandik vites/fren varsa. Biraz daha para biriktirip 500-600 TL'ye bir bisiklet almanı öneririm.

Eki Görüntüle 420780
Çelik kadro tavisye etmiyorum. Eli yüzü düzgün 2.el bir aliüminyum bisiklet almanı tercih ederim.

Şahsen ben almazdım. Çünkü V fren beni deli ediyor. Mekanik disk veya hidrolik fren diski olsaydı alabilirdim bir ihtimal. O zaman da fiyat böyle olmazdı ama😂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı