Binali Yıldırım Ve Türkçe

@BilgisayarKurdu Yatmıştım. Mesajı gördüm, kalktım ve PC'yi açtım sana cevap yazabilmek için bak.

Ben iki tarafı da savunmuyorum, bu ülkede ülke için siyaset yapan yok. Herkes koltuğunun derdinde. Kimsenin neyi savunduğuna karışmam ama benim neyim savunduğuma karışılamaz. İnanç konusu kişinin içindedir. Nerede inançsız olduğumu da söylersen, cevap verebilirim. Kimse dört dörtlük değil inancında, bunu da bil.

Sen kimsin, kimlerdensin bize bunu bir açıkla lütfen.
Ben benim. Tanışma işlemi yapmamamız abes aslında uzun süredir bu forumda olarak.

"Bilişime kafayı fazla takarsan sıyırırsın, sadece nimetlerinden faydalanacaksın" diyen birini savunuyorsun. Yazdığı yazının neresine nokta koyacağını bilmeyen adamı savunuyorsun. Kukla yönetim anlayışı icra eden birini savunuyorsun resmen.
Mesajımda bilerek yapıyorsa vahim durumu dedim hocam, ne dememi bekliyorsunuz?

Bir konu oluyor "Seni çok severim" diyorsun, başka bir konu geliyor yapılan basit yorumu kaldıramayıp üzerine alınıyorsun.
Sevmesem niye seviyorum diyeyim? Duygular aynı olacak diye bir şey yok sürekli, katılmadığım mesaja katılmadım derim ben. İğneleyici mesajına katılmadım, belirttim. İğneleyici mesajlar atarsan üstüme alınırım, yapım böyle :)

Gerçekten, tutarlı olmanın vakti geldi artık.
Senden bu tarz bir mesaj beklemiyordum. Neyse...

Son düzenleme:
Adam İTÜ'de güzel bir bölüm bitirmiş. Yüksek lisans yapıp araştırma görevlisi, asistan olarak da çalışmış.

Akademik hayatı çoğu dalga geçen kişiden daha parlak bakacak olursak.
Ne bölümler bitirip iki lafı bir araya getirip konuşamayanlar da var bu ülkede. Söylediklerinde haklısın ancak mizah konusuna böyle akademik(ciddi) yaklaşırsan millet de seni ciddiye alır. 😀

İyi geceler der, kaçarım...
binalidil.jpg

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı