Binance hesabina dolar nasıl atılır?

57'Alay

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Binance - TR kullanıyorum, elimde nakit dolar mevcut bu parayı Binance veya TR cüzdanıma aktarmak istiyorum nasıl yapabilirim?

Elimdeki doları TL' olarak bozdurup sonrasında Binance üzerinden USDT ' ( tether ) almak istemiyorum, cünkü ilk bozdurduğum zaman banka ve dövizciler arasındakı makas cok fazla.

Örnek nakit' dolarım garanti bankasında, oradan Binance hesabıma nasıl aktarırım gibi?

Hocam sanırım ülkede o özellik bulunmuyor. Sadece TL olarak atıp oradan dolar alabilirsiniz. Bende çok denemiştim maalesef yok diye biliyorum.

Binance TR'de bu özellik bulunmuyor lakin global uygulamada P2P diye bir sistem var, dolar ile işlem yapabilirsiniz sanıyorum lakin kendi bankanızın kendi döviz hesabından transfer isteyen birisini bulmanız gerek, ki bu çok zor. Olsa dahi havale ücretini dolar cinsinden ödersiniz yine cebinizden para çıkar.

Binance TR'de bu özellik bulunmuyor lakin global uygulamada p2p diye bir sistem var, dolar ile işlem yapabilirsiniz sanıyorum lakin kendi bankanızın kendi döviz hesabından transfer isteyen birisini bulmanız gerek, ki bu çok zor. Olsa dahi havale ücretini dolar cinsinden ödersiniz yine cebinizden para çıkar.

Evet, hocamın dedikleri doğru. Bende denedim olmuyor, en iyisi parayı TL'ye çevirin, sonra Binance'tan dolar alırsınız.

Geri
Yukarı