Binance pool kazanç düşüşü

@ismail34 hangi kartla kazım yapıyorsun?
2070s
Güncel takip edebilirsin.

52 mh Ethermine cüzdan > https://ethermine.org/miners/0328c1cb1b4b90024f0b119a9ef3daeb583f6797/dashboard

52 mh 2miners cüzdan >

Not: Bu arada 2miners ve Ethermine paylaşım average önemli o yüzden lolMiner kullan tavsiye.
Binance poolspeed önemli onun içinde gminer veya t-rex

Yani Ethermine havuzuna mı kazım yapayım, tam anlamadım?

Önceki yatan miktarları buraya atmanız bir işe yaramaz, zorluk her gün değiştiğinden sizin aldığınız coin miktarı da her gün değişiyor. Binance diğer havuzlara göre %7-13 arasında daha az yansıtıyor mh gücünü, 2miners en mantıklısı şu an.

Önceki yatan miktarları buraya atmanız bir işe yaramaz, zorluk her gün değiştiğinden sizin aldığınız coin miktarı da her gün değişiyor. Binance diğer havuzlara göre %7-13 arasında daha az yansıtıyor mh gücünü, 2miners en mantıklısı şu an.

Yani sizin aldığınız coin miktarıda mı düştü şu an? Herkeste geçen aya göre genel bir düşüş mü var?

Güncel takip edebilirsin.

52 mh Ethermine cüzdan > https://ethermine.org/miners/0328c1cb1b4b90024f0b119a9ef3daeb583f6797/dashboard

52 mh 2miners cüzdan >

2070s.

Yani Ethermine havuzuna mı kazım yapayım, tam anlamadım?

Sana 2 tane cüzdan attım kazdığın havuz dışında. Örneklemen için!
Neyini anlamadın? Anlamadım! 🤣
Attığım cüzdanlara bakarak anlık ne verdiğini göreceksin ona göre geminin rotasını çizersin 👍

Sana 2 tane cüzdan attım kazdığın havuz dışında. Örneklemen için!
Neyini anlamadın? Anlamadım! 🤣
Attığım cüzdanlara bakarak anlık ne verdiğini göreceksin ona göre geminin rotasını çizersin 👍

Siz iki cüzdana da kazım yapıyorsunuz sanırım. Ethermine öneren birkaç kisi daha oldu. Ethermine cüzdanına geçme düşüncem var ama gash kesintisi oluyormuş. Bu kesintiyle birlikte kazanç Binance Pool'daki kazancıma denk geliyorsa geçmeye hiç gerek yok değil mi? 45,18 MH/s ile kazıyorum bu arada.
Siz iki cüzdana da kazım yapıyorsunuz sanırım. Ethermine öneren birkaç kisi daha oldu. Ethermine cüzdanına geçme düşüncem var ama gash kesintisi oluyormuş. Bu kesintiyle birlikte kazanç Binance Pool'daki kazancıma denk geliyorsa geçmeye hiç gerek yok değil mi? 45,18 MH/s ile kazıyorum bu arada.

Gece 01'den bu saate kadar Ethermine havuzuna kazım yaptım ortalama kazanç verilerini görmek için. Tablo bu şekil de.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20211111-111036.png
    Screenshot_20211111-111036.png
    103,8 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:

100mh üstü Ethermine geçebilir.
Ama 45 mh ile en mantıklısı 2miner.
0,0005 ETH ve üstü 24 saat sonu TR saati ile saat 16 da kazdığın ETH'ı nano koine çevirip 0 komisyon ücreti ile nano koin yatacak.
Binance'dan daha yüksek getiri.
Attığım tablo şu an 11, 11, 2021 saat 22,22 itibarıyla Binance hiçbir zaman 2minerı geçemedi.
Tabloya 45 mh girdim senin getirin.
En üstteki Ethermine ama gas ücreti var unutma ve fark az zaten bugün böyle çoğu zaman Ethermine aşağıda.

tererew.JPG

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı