Binance üzerinden para çekmek için ne yapılmalı?

kkank

Hectopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Merhabalar. Aslında sorum şöyle ki; ülkemizde yeni vergilendirme kararları haberleri görmüştüm. Elime bir miktar para geçti, şimdi baktım garip ve ağır anlatan haberler gördüm emin olamadım. Daha önce de hiç kullanmamıştım. Sorularım basit:
-Çekmek için ekstra yapmam gereken bir şey var mı?
-En güvenli para çekme yolu nedir? Ne önerirsiniz?
-Devlete bir bilgilendirme ya da vergi vermem gerekiyor mu?
Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Binance tr üzerinden EFT yolu ile Ibana çekmeni öneririm şuan herhangi bir vergilendirme de yok.

Ya muhtemelen vizyonsuz düşündüğümden oluyor ama dediğim gibi tecrübem yok hiç. 10k gibi bir meblağ sorun olmaz değil mi?

Ya muhtemelen vizyonsuz düşündüğümden oluyor ama dediğim gibi tecrübem yok hiç. 10k gibi bir meblağ sorun olmaz değil mi?
Hesaptaki kimlik doğrulamalar yapıldıysa sorun olmaz ama 10 binlik yatırım yapmadan önce bir daha düşünün bence.

Hesaptaki kimlik doğrulamalar yapıldıysa sorun olmaz ama 10 binlik yatırım yapmadan önce bir daha düşünün bence.
Yok haklısınız onu yapmam. Ödeme aldım bekliyor Tether olarak, kendime çekeceğim parayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…