Binance'den BNB alıp kendi hesabıma nasıl gönderirim?

Selene

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selamlar, son 1 aydır kripto para ile uğraşıyorum birkaç token aldım satılmaya başladı ve patladı fakat kripto hakkında çok fazla bilgim yok, o yüzden sormak istedim. Elimde ki tokenler "trustwallet" hesabımda "pancakeswap" ile tokenleri BNB'ye dönüştürebiliyorum fakat bunu yaparken benden komisyon ücreti istiyor yani 0,09 dolar fakat benim hesabımda BNB yok. Sormak istediğim şey şu Binance hesabım var kyc yapmadım daha "trustwallet" hesabımda ki tüm tokenleri BNB dönüştürmek istiyorum fakat BNB olmadığı için yapamıyorum. Binance'den BNB alıp kendi hesabıma mı göndermem lazım bilmiyorum. Detaylı bir şekilde nasıl yaparım anlatırsanız çok makbule geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Binance'dan BNB alıp Trust wallet adresine yollamanız gerekiyor. Şu anki durumunuz oldukça normal, elinizde BNB yoksa Trust wallet üzerinden BNB ağında işlem yapamazsınız. Pancake swap'ın da dahil olduğu Binance Smart Chain ağında her işlem için BNB gerekiyor. Merkeziyetsiz borsaların temel çalışma prensibi bu. Hangi ağda kullanıyorsanız o ağa ait token üzerinden kesinti yaparlar. BNB attığınızda sorun çözülecektir. KYC konusunda bir bilgim yok ama ufak miktarlarda sorun olmasa gerek diye düşünüyorum.

Evet Binance'dan BNB alıp Trust wallet adresine yollamanız gerekiyor. Şu anki durumunuz oldukça normal, elinizde BNB yoksa Trust wallet üzerinden BNB ağında işlem yapamazsınız. Pancake swap'ın da dahil olduğu Binance Smart Chain ağında her işlem için BNB gerekiyor. Merkeziyetsiz borsaların temel çalışma prensibi bu. Hangi ağda kullanıyorsanız o ağa ait token üzerinden kesinti yaparlar. BNB attığınızda sorun çözülecektir. KYC konusunda bir bilgim yok ama ufak miktarlarda sorun olmasa gerek diye düşünüyorum.
Hocam size ulaşabileceğim herhangi bir yer var mı bir kaç sorum var da?

Geri
Yukarı