Binbircesit.com Dolandırıcılığı

dantecora

Kilopat
Daha fazla  
Binbircesit.com sakın bulaşmayın.

Yukarıda da okuduğunuz gibi arkadaşlar anakart siparişi verdim hemde arayıp stok var mı diye sorduktan sonra, ancak 4 gün olduktan sonra hala kargoya verilmedi siparişi iptal ettim şimdi de paramı alamıyorum. Kimse telefonlara çıkmıyor. Canlı destekten cevap yazılmıyor heralde dolandırıldım arkadaşlar kesinlikle bu siteden alışveriş yapmayın. Gerekli her yere başvuracağım tüketici hakem heyetine de pazartesi günü elimdeki belgelerle gideceğim. Umarım 800 TL param yalan olmaz. Paranız geri yatırıldı dediler ama gelen giden yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
16 yıllık bir site. En kısa zamanda paranız iade edilir diye düşünüyorum. Hepsiburada.com'da 5 ekimde sipariş verdim kargoda 1 hafta bekledi teslim edilmedi ama firmaya teslim edildi diye rapor verdi. İptal veya iade edemedim, şimdi ürün firmaya gidicek ve 3 gün içersinde para iadesi yapılacak. Allahtan 15 tl ürün.

Parayı hesabınıza yatırmaları bir haftayı bulabiliyor, bankada hesabınıza geçirirken 1-5 gün arası bekletebiliyor. Paranız geri iade edildi dedilerse şuan bankanın sürecindesinizdir, ben zamanında finanasbankı 9 gün filan beklemek durumunda kalmıştım.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı