Binomo yasal mı?

Gerçekten mi? Şaşırdım doğrusu alenen her yerde reklamının yapıldığı bir şeyin böyle yaptığına. Teşekkür ederim yazdığın için.
Yani kankam direk böyle yapıyorlar demiyorum ancak fark ettiğim şu ki her para yatırma veya her para çekme işlemi yaptığın hesapların hepsi farklı isimlerle kullanılan hesaplar paparayla anlaşmalıyız diye milleti kandırıyolar paparayla anlaşmalı olan adam sizce her para yatırma veya çekme işleminde farklı hesapları kullanır mı?

Sonuç nedir naptınız?
Yani kankam direk böyle yapıyorlar demiyorum ancak fark ettiğim şu ki her para yatırma veya her para çekme işlemi yaptığın hesapların hepsi farklı isimlerle kullanılan hesaplar paparayla anlaşmalıyız diye milleti kandırıyolar paparayla anlaşmalı olan adam sizce her para yatırma veya çekme işleminde farklı hesapları kullanır mı?
Sonuç nedir, n'aptınız?

Sonuç nedir naptınız?

Sonuç nedir, n'aptınız?

Yani hocam öyle kaldı o iş isteyen güvenen kullanabilir ancak Papara ile anlaşmalı olmadıkları ortada zaten bu şekil yalan söyleyen bir siteyi önermem pek ama sanırım insanlar yatırım ve çekim konusunda herhangi bir problem yaşamıyor herkesin kendi seçimi tabii.

Geri
Yukarı