Çözüldü BİOS Güncel Olup Olmadığı Nasıl Anlaşıır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar selam. Laptopum için ssd aldım, bu ssd ye win10 UEFI kurulum yapmadan önce BİOS'un güncel olup olmadığını anlamak istiyorum. Anakart modelim casper olarak görünüyor doğru yere baktıysam. Fotoğraf paylaşıyorum. Bana yardımcı olabilir misiniz? Biosumun UEFI olduğu da yazıyor ama güncelliğini öğrenmek ve değilse nerden bulup güncellerim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    26 KB · Görüntüleme: 243
Biosumun UEFI olduğu da yazıyor ama güncelliğini öğrenmek ve değilse nerden bulup güncellerim?
Onu saçma salak anakart kimliğiyle oynayan Casper'a soracaksınız. Gizlemeyi biliyor desteği de vermesi gereken odur.

Onu saçma salak anakart kimliğiyle oynayan Casper'a soracaksınız. Gizlemeyi biliyor desteği de vermesi gereken odur.
Tek kelimeyle rezalet! Casper sitesine giriyorum sitesinde pc modeli bile çıkmıyor. Seri numarası girin diye bir bölüm var orada yazılar bile yanlış,seri numaranızı girin yazacağı yerde numarasınız girin yazıyor. Siteleri bile leş. Mail attım bakalım geri dönüş yapacaklar mı

Bildirim gelmişken bende sorayım, @Murat5038
.
Bu linkeki BIOS, setup gibi mi? F19 çıkmış madem güncelleyeyim.

Son düzenleme:
Aynen, bir de bunu akıl edemeyip alanları düşün :) Sende almışsın ama kaç kez uyarıyoruz senelerdir alıyorsunuz.

Dosyanızı verdim zaten başka dosyayla ne işiniz var? Size verdiğimi nasıl kurduysanız aynı şekilde kuruluyor.
İyi ki de almamışım zaten. Bu laptopu alan kişi ben değilim. Casper, vestel vs. hayatta alınmaz.

Geri
Yukarı