BIOS güncelledikten sonra PC açılmıyor

ReyDelInfierno

Kilopat
Daha fazla  
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
Dün BIOS'umu güncelledim ancak güncelleme sonrası kasaya elektrik geliyor. Klavyeye gel git yapıyor monitöre görüntü düşmüyor. Pili çıkarıp taktım bir şey değişmedi. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pili çıkarıp takmak sonuç vermediyse JBAT1 yani CLEAR CMOS ile deneyin. Sizin anakartınızdaki yeri BIOS pilinin hemen altında.

1.png

Bilgisayar kapalıyken fişini çekin. Tornavidayı JBAT1 pinlerine dokundurun yani kısa devre yapın. 10 saniye kadar bekleyin, tornavidayı çekin, bilgisayarı fişe takıp çalıştırın.

Videonun saniyesini de atıyorum, aynı anakart değil ama işlem aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Pili çıkarıp takmak sonuç vermediyse jbat1 yani clear CMOS ile deneyin. Sizin anakartınızdaki yeri BIOS pilinin hemen altında.

Eki Görüntüle 1503100

Bilgisayar kapalıyken fişini çekin. Tornavidayı jbat1 pinlerine dokundurun yani kısa devre yapın. 10 saniye kadar bekleyin, tornavidayı çekin, bilgisayarı fişe takıp çalıştırın.

Videonun saniyesini de atıyorum, aynı anakart değil ama işlem aynı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Denedim ancak olmadı yine de teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı