BIOS güncelleme FPS farkı yaratır mı?

Mhz değerini 3000'e çektiğimde hiç bir şey olmadı kullanıyorum. Pazartesi günü bios güncelleyeceğim. Sizce bir bilgili kişiye mi yoksa kendim güncelleyeyim mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyerek güncelleyebilirsin. F41 sürümdesin zaten, direkt son sürüme güncelleceksin bir problem olmaz. BIOS güncellerken elektrik kesintisi gibi problemler olursa garantiye göndermek durumunda kalabilirsin. Yaşadığın bir sorun yoksa güncellemene gerek yok bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyu izleyerek güncelleyebilirsin. F41 sürümdesin zaten, direkt son sürüme güncelleceksin bir problem olmaz. BIOS güncellerken elektrik kesintisi gibi problemler olursa garantiye göndermek durumunda kalabilirsin. Yaşadığın bir sorun yoksa güncellemene gerek yok bence.
Bilmiyor kardeşim kararsız kaldım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı