Bios Güncelleme Sorunu

inferno26

Hectopat
Selam arkadaşlar. Bende window 8 bilgisayarıma kurmuş bulunmaktayım. Sitenizi zevkle takip ediyorum yanlız benim bir sorunum var. Sitenizde vermiş olduğunuz windows 8 pro yu indirip dvd'ye yazıp kurulumumu yaptım ancak window 8 acılışta beklediğim gibi bir hızda açılma sağlayamadı. Win 7 de nasılsa o şekilde şuan açılma hızı. Windows 8 kurulum rehberi videonuzu izledim. Recep Baltaş bu sorun için biosu güncellememizi söylemiş. Anakartımın cd sini takıp kurayım dedim ama "Sistem Destek Cd'si Bu İşletim Sistemini Desteklemiyor" diye bir hata alıyorum. Kurulumu yapamıyorum bunun nedeni nedir. Biosumu nasıl güncelleyebilirim. Teşekkürler.

Selam Burak Alkan arkadaşım konuyu açan kişi benim uygunsuz Türkçe kullandığım için yasaklanmışım hiçbirşey anlamadım diğer konulara göz attımda benden daha beter Türkçe yazanlar var anlamış değilim. Neyse arkadaşım benim sorunum anlattığım gibi anakartımın modeli asus P7H55-M LE. ASUS'un sitesinden güncel bios dosyasını indirdim fakat .rom uzanılı bir dosya geliyor ve o dosyayı açamıyorum. Birtürlü güncelleme yapamadım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı