Bios güncelleme ve V-Bios güncelleme

• Konuyu başlatan gamer görkem eren
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 1B
G

gamer görkem eren

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.

1. Öncelikle BIOS'u güncellemnin ne gibi faydası vardır onu öğrenmek istiorum.
  2. Sonra ise Asus ankartların BIOS'ları nasıl güncellennir onu öğrenmek istiyorum.
  3. Sonrasında ise ekran kartımın biosunu güncellemek istiorum, v-biosunu. Alalı 5 ay oldu ekran kartımı yazımsal veya donanımsal hatası olabilr diye düşünüorum çünkü yeni çıkan oyunlarda kasıyor.

Remeber me ve deadpool gibi oyunlarda kasıyor. Acaba yeni yazılımı var mı ekran kartımın onu öğrenmek istiyorum. Varsa sapphire hd 7850 2 gb oc edition vbiosunun linkini ve nasıl güncellendiğini anlatır mısınız ? Recep abi senin bu vbiosla ilgili yazıların olduğunu duydum. Özellikle senden bu konuda yardım istiorum. Eğer videoların varsa bu konularla ilgili recep abi linkini de atar mısın ? Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep abi kaç gündür cevaplayamadım senin sorduklarını çünkü ceza aldım ve cezam bitti cevaplıyorum.

1-

İntel Core i7 2600cpu 3.40 ghz işlemci
sapphire hd 7850 2 gb oc ekran kartı
asus p8z77 v-lx anakart
8 gb (4.2) 1333mhz ramler
windows 7 ultimate 64 bit işletim sistemi
sandisk 120 gb extereme sata 3.0 ssd

Bu sistemle kasması hiç normal değil.

2- Kafama göre bios atamicağımı biliorum zaten recep abi. Benim ekran kartımın biosu 015 022 die başı yenisi ise 015 017 die başlıo. Bi kaç sitede gördüm ama indirmek için hiç link bulamıorum. Sen bulursan recep abi lütfen linkini atarmısın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı