BIOS güncellemesi için servise güvenmeli miyim?

_Muhammed_

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
MSI B450M PRO VDH Plus anakartım mevcut Ryzen 5 3600 ile kullanmak istiyorum onun için garantiye BIOS güncellenmesine göndereceğim. Servispoint'i aradım ama hafif kıllandım. Telesekreter kalitesiz sesi zor duyuluyor. Müşteri hizmetlerine bağlandim müşteri hizmetleri direkt efendim diğerek başladı hemen kapatmak ister gibi bir dövmediği kaldı bir kargo kodu verdi hangi kargo olduğunu bile söylemedi :D Sonuç olarak göndersem pişman olur muyum, kargo ücreti ya da baska herhangi bir ücret olur mu?

MSI B450M PRO VDH Plus anakartım mevcut Ryzen 5 3600 ile kullanmak istiyorum onun için garantiye BIOS güncellenmesine göndereceğim. Servispoint'i aradım ama hafif kıllandım. Telesekreter kalitesiz sesi zor duyuluyor. Müşteri hizmetlerine bağlandim müşteri hizmetleri direkt efendim diğerek başladı hemen kapatmak ister gibi bir dövmediği kaldı bir kargo kodu verdi hangi kargo olduğunu bile söylemedi :D sonuç olarak göndersem pişman olur muyum, kargo ücreti ya da baska herhangi bir ücret olur mu?

Kargo ücretini ödersiniz Max 20TL. Onun dışında anakartı aldığın yere götürebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı