BIOS güncellemesi sonrası donmalar yaşanıyor

Khemri

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar BIOS güncellemesi yaptım güncelleme yapıldıktan sonra videoya tıkladığım da 2-3 saniye geç açılıyor ve bu güncellemeden önce yoktu bu arada tarayıcı olarak Opera kullanıyorum neden böyle bir sorun oluştu veya bunun çözümü var mı?
Arkadaşlar bunla beraber bir klasöre girdiğim de falan da simgelerin yüklenmesi vesaire biraz sürüyor geri sürüme tekrar mı yüklesem acaba?

Son düzenleme:
BIOS güncellemesi direkt olarak böyle sorunlara yol açmaz. Ama dolaylı katkısı olmuş mudur ben pek ihtimal vermiyorum. Tavsiyem epey deneyerek kullanın şayet Windows ile alakalı görmüyorsanız eski sürüme dönün. Bence windowsda aramak lazım bu tip hataları önce.

BIOS güncellemesi direkt olarak böyle sorunlara yol açmaz. Ama dolaylı katkısı olmuş mudur ben pek ihtimal vermiyorum.

Oyunlar da bir sorunu çıkmadı daha yapalı 1 gün falan oldu ama bu videoya geç girişler falan 2-3 saniye bekletmesi biraz rahatsız edici bu Opera'ya daha az RAM ve işlemci verdiğimden dolayı da yaşanıyor olabilir ancak BIOS öncesin de aynı ayarlarda çalışıyordu Opera ve herhangi bir sorun yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı