BIOS güncellerken elektrik kesintisine karşı ne önlem alınır?

ÖmerYagiz

Hectopat
Ben BIOS'umu güncelleyeceğim fakat elektrik kesilir diye korkuyorum, elektrik kesilmesine karşı ne yapılabilir?

Ya da herhangi bir teknik servis var ise tanıdığınız onun yanında da yapabilirsiniz UPS varsa.

Çok sık elektrik kesilen bir yerde mi yaşıyorsun ki böyle bir endişen var?

Çok sık elektrik kesilen bir yerde mi yaşıyorsun ki böyle bir endişen var?

Yaşamıyorum aslında ama yine de insan korkmuyor değil.
UPS almak. Böyle şeyleri kafaya takmayın bu arada.

Sen günlük hayatta "kafama yıldırım düşecek mi?" diye düşünüyor musun? Bu da aynı.

Şimdi başlayacağım umarım bir şey olmaz.
Ya da herhangi bir teknik servis var ise tanıdığınız onun yanında da yapabilirsiniz UPS varsa.
Kesintisiz güç kaynağı veya jenaratör kullanabilirsiniz. Bazı anakartlar çift BIOS oluyor, o zaman pek problem olmuyor fakat elektriğin ne zaman gideceği belli değil. Ofis gibi yerlerde yapın bu işlemi.
Şimdilik ups siz yapacağım umarım bir şey olmaz

Şimdi başlayacağım umarım bir şey olmaz.
Korkma sonuçta insan yapımı, Tanıdık bir servis varsa UPS'ini kullan kafana çok takılıyorsa.

O zaman böyle bir ihtimal çok düşük. Elektrik rastgele zamanlarda kesilebiliyor ancak gidip de BIOS güncellediğin zamana denk gelmez herhalde. Çok şanssız olman lazım denk gelmesi için.

O zaman böyle bir ihtimal çok düşük. Elektrik rastgele zamanlarda kesilebiliyor ancak gidip de BIOS güncellediğin zamana denk gelmez herhalde. Çok şanssız olman lazım denk gelmesi için.

Başarılı bir şekilde tamamlandı! B450 GAMING Plus Max anakartım artık 4. nesil işlemcileri destekleyecek. BIOS beta olarak yayınlanmış bir sorun çıkar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…