BIOS nasıl güncellenir?

arda5431

Centipat
Daha fazla  
RAM
4096
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
AMD Radeon(TM) Vega 3 Graphics, Radeon 540X Series
Anakart
Aspire A315-42G
İşlemci
AMD Ryzen 3 3200U with Radeon Vega Mobile Gfx
BIOS güncelleyeceğim klasörde bu yazıyordu anlamadım güncelleyim mi direkt yoksa bu text dosyasının dediğini mi yapayım ve nasıl yapacağım?

Dosya Ekleri

• resim_2022-02-03_210011.png
    resim_2022-02-03_210011.png
    1,1 KB · Görüntüleme: 50
BIOS güncelleyeceğim klasörde bu yazıyordu anlamadım güncelleyim mi direkt yoksa bu text dosyasının dediğini mi yapayım ve nasıl yapacağım?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Acer BIOS güncellemesi hakkında rehber olacak videolar paylaştım, videoları rehber alarak yapabilirsiniz.

Acer BIOS güncellemesi hakkında rehber olacak videolar paylaştım, videoları rehber alarak yapabilirsiniz.

Bataryam ölü ve en az 25 şarjımın olması lazımmış nasıl güncellicem.
Usb lazım. Anakart modelinizi yazın internete Aspire A315-42G sürücüler gibi. Sonra bios kısmına gelin en üsttekini yükleyin sonra usb belleğinize atın.
Bataryam ölü güncellemiyor usb ile yaparsam olurmu?
USB var mı?

Ama anakartı farklı yanlış yapmasın şimdi. Ya da değil mi?

USB var, anakartta uyumlu.

Geri
Yukarı