Çözüldü BIOS sürümü güncellenmeli mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KenanKomutan1453

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
intel core i7-4770 - intel hd graphics 4600 - 16gb ram 1600mhz - 1TB Hdd - 256 gb ssd - dvd-r okuyucu [harici] - windows 10 single language 22H2
Öncelikle merhaba arkadaşlar, benim bilgisayarımın kartı eski bir kart bunun için BIOS sürümünün eski olduğunu gördüm. Güncel sürüm yapabilir miyim, güncelleme yapabilirsem hangi sürüm yapmalıyım? (BIOS sürümü v6.0.0)

bios sürümü güncellenmelimi.png

Anakart: Fujitsu D3041'a1.

Çözüm
Bence hiç uğraşma, anakartın bozulma ihtimali var. Güncellenirken elektrik kesintisi veya bir hata nedeniyle anakart pert olabilir.
benim tavsiyem sorun yoksa heyecan aramayın kendinize .geçen gün bir arkadaş bu güncellemeden dolayı anakartından oldu sorun yoksa bios güncellemesi yapmayın.insanlar güncel tutun güncelleyin gibi öneriler verebilir ancak bir güncellemeyle bir sorun çözülüp bir sorun daha ekleniyor.
düzenleme: arkadaşımız bios güncelleme konusunda acemiydi

Sağ olun arkadaşlar sorum bitmiştir, iyi akşamlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Msi teknik servisteki yetkili abi beta sürümleri kullanmanızı önermiyoruz. Onun dışında güncel Bios'u kullanabilirsiniz demişti.

Sorun bittiyse konuyu takip etmeyi bırak seçeneği var. Konu sadece sahibi için değildir.
İyi akşamlar.
afedersin unutmuşum tekrardan iyi akşamlar iyi tartışmalar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı