BIOS tarihi ne anlama geliyor?

Osmannkc

Femtopat
Merhabalar, 24.09.2020 tarihinde Monster notebook aldım. Bugün bir sitede gezerken BIOS tarihi ile ilgili bir şeyler gördüm, bilgisayarımda BIOS tarihi 25.05.2020 olarak gözüküyor ve bilgisayarı ben sıfır olarak aldım ama BIOS tarihim eski. Çok fazla bilgisayar bilgim olmadığı için sizlere bahsetmek istedim bu durumu. Acaba bilgisayarımı önceden başkası kullanıp memnun kalmayıp Monster'e iade edip ve Monsterin'de bana bu ürünü sıfır diye verme olasılığı var mı? Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.
bios.png

Son düzenleyen: Moderatör:
BİOS ana kartta güncellenen bir şey.Onu güncelledikçe performans artışları oluyor.İsterseniz güncelleyebilirsiniz.Benim bios sürümüm 2020 7.aydan kalma,güncellemeye üşeniyorum :D

BİOS ana kartta güncellenen bir şey.Onu güncelledikçe performans artışları oluyor.İsterseniz güncelleyebilirsiniz.Benim bios sürümüm 2020 7.aydan kalma,güncellemeye üşeniyorum :D
Hemen güncelleyeyim teşekkürler :)
BİOS güncellemesi gelmiş olabilir. BİOS un çıktığı tarih diyebiliriz o tarihe. Yeni sürüm geldiyse güncelleme yapabilirsin. Son, güncel BİOS olması iyi olur.
Teşekkür ederim güncelleme yapacağım :)

Geri
Yukarı