Çözüldü BIOS tarihi uyuşmuyor

• Konuyu başlatan Vari
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 2B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Vari

Hectopat
Selamlar, bilgisayara BIOS güncellemesi yapacağım. Ama mevcut BIOS sürümümün çıkış tarihi ile sitedeki tarih uyuşmuyor, çok iyi anlatabildiğimi düşünmüyorum o yüzden fotoğraf ile göstereceğim. Sizce bir sorun olur mu?

1602942434247.png

1602942305651.png

Çözüm
Peki yapıyorum ama hata aldığım zaman SS ya da almamı istediğin bir dosya var mı?

Yaptım ve gene aynı sorun fotoğrafları paylaşıyorum. Şu an sistem geri yükleme yapiyorum.

PSU deyince ınternette ufak bir araştırma yaptım sorun şu tarz bir şey olabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gösterdiğiniz videoda kondastatör çalışmıyor. Yani sisteme voltaj giden köprüler var bizim burada öyle diyorlar. Onlar patlamış bu yüzden arkadaş lehim yardımı ile kondastatörleri. Dediğim işe yaramadı ise servise vermeni öneririm. Belki slot bozulmuştur herhangi sıvı temas etti ise ya da PSU'nun ekran kartı kablolaları bozulmuştur. Yani dostum donanımsal sorun olabilir sürücü ile de düzelmediyse. Servise vermeni öneririm ben. Kendin tamir etmeye kalkışma tehlikeye atıp bozmanı istemem sistemi.
DMP dosyalarınızı paylaşın inceleyim.

Klasör boş. Disk alanı azaldığında otomatik olarak silmiş

Dostum o konunun zamanında ki sürücü aynı değil. Konuyu 2019'da açmışsın ben sana 2020 sürücüsü verdim.
peki yapıyorum ama hata aldığım zaman ss yada almamı istediğin bir dosya varmı ?
Dostum o konunun zamanında ki sürücü aynı değil. Konuyu 2019'da açmışsın ben sana 2020 sürücüsü verdim.
Yaptım ve gene aynı sorun fotoğrafları paylaşıyorum. Şuan sistem geri yükleme yapiyorum
Diöer slota takmayı deneyin. Anakartınızda PCI-e 3.0 desteği var ekran kartı 3.0 destekliyor sorun yaşamanız garip. BIOS sürümü ile alakası yok bu sorunun. Diğer slota takın ekran kartını ayrıca ekran kartına giden PSU kablolalarını kontrol edin.

Eki Görüntüle 705307
Psu diyince Internette ufak bi araştırma yaptım sorun şu tarz birşey olabilirmi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dosya Ekleri

• 20201017_175432.jpg
    20201017_175432.jpg
    387,4 KB · Görüntüleme: 23
  • 20201017_175637.jpg
    20201017_175637.jpg
    506,6 KB · Görüntüleme: 19
  • 20201017_175710.jpg
    20201017_175710.jpg
    354 KB · Görüntüleme: 21
  • 20201017_175738.jpg
    20201017_175738.jpg
    522,4 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Peki yapıyorum ama hata aldığım zaman SS ya da almamı istediğin bir dosya var mı?

Yaptım ve gene aynı sorun fotoğrafları paylaşıyorum. Şu an sistem geri yükleme yapiyorum.

PSU deyince ınternette ufak bir araştırma yaptım sorun şu tarz bir şey olabilir mi?

Gösterdiğiniz videoda kondastatör çalışmıyor. Yani sisteme voltaj giden köprüler var bizim burada öyle diyorlar. Onlar patlamış bu yüzden arkadaş lehim yardımı ile kondastatörleri. Dediğim işe yaramadı ise servise vermeni öneririm. Belki slot bozulmuştur herhangi sıvı temas etti ise ya da PSU'nun ekran kartı kablolaları bozulmuştur. Yani dostum donanımsal sorun olabilir sürücü ile de düzelmediyse. Servise vermeni öneririm ben. Kendin tamir etmeye kalkışma tehlikeye atıp bozmanı istemem sistemi.

Çözüm
tamir yerine usb riser card kullansam sorun çözülürmü ?

Geri
Yukarı