BIOS Update hata veriyor

onur0435

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayarımı sıfırladım ve bu sıfırlama sonrası sanırım BIOS sürümü de sıfırlandı. Böyle bir şey mümkün mü bilmiyorum ama sanırım öyle oldu. Gidip sitesinden güncel BIOS sürümünü indirdim. Flashla değil Windows üzerinden Update yapmak istiyorum. Ama Update'i çalıştırdığımda smı_ıssupport[] failed diye bir hata alıyorum. Bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olabilir mi çok ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS sürümünün değişmemesi gerekirdi öncelikle bu beni gerçekten şaşırttı. Sorunuza gelecek olursak anakart modelinizi ve neden USB bellek kullanmak istemediğinizi sormak istiyorum.

BIOS sürümünün değişmemesi gerekirdi öncelikle bu beni gerçekten şaşırttı. Sorunuza gelecek olursak anakart modelinizi ve neden USB bellek kullanmak istemediğinizi sormak istiyorum.
Sistem bilgisi kısmından baktığımda üretici kısmında ff50 ürün kısmında ise 06f3 yazmakta. Flash bellek kullanma şansım yok şu an. Ha bu arada temel kart ile ana kart aynı anlama geliyo olsa gerek dimi

Sistem bilgisi yazarak, çıkan uygulamayı açıp ekran fotoğrafıyla birlikte bize atabilir misiniz?

1613169328301.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı