BIOS USB belleği görmüyor

Adem ozaba

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlarım abilerim ablalarım dün bilgisayarım yavaş olduğu için format attım. Format attığımda hala takılmalar vardı 2 gb ramim var 1.5 gb sistem kullanıyordu. Neyse driverları kurdum ve ismini unuttuğum bir kayıt defteri düzelticisi indirdim. Bu forumda okuduğum bir yazıya göre sistemdeki hataları bulup düzeltiyormuş indirdim tarattım. 600 kadar kayıt defteri hatası çıktı reset attım bilgisayarım ciddi manada hızlanmıştı ve lol isminde oyunuma girdim biraz oynadım ve bilgisayarı kapattım. Eve tekrar geldiğinde win7 nin alttaki çubuğu en iyi performans için ayarlanmış, geri yükleme çalışmıyor, internet driverı yok ses yok ve size başvurmaya karar verdim. Lütfen yardımcı olun...

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam o programı kaldırıp, driverleri kurun. BIOS USB'yi görmüyorsa da güvenli moda girip USB driverlerini indirin.

Yeni windows'ta kayıt defteri hatası buluyorsa kurulum medyasında sorun vardır. Başka bir medya ile deneyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı