Çözüldü BIOS Secure Boot seçeneğini bulamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Javalentino

Decapat
Daha fazla  
BIOS eski olduğundan mıdır veya neden dolayıdır bilmiyorum ama format atacağım ve Secure Boot seçeneğini bulamıyorum. Bu yüzden de bana formatı attırmıyor. Lütfen yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• 9148ee73-caa2-4b73-babc-3fddbea55e1b.jpg
    9148ee73-caa2-4b73-babc-3fddbea55e1b.jpg
    132,4 KB · Görüntüleme: 96
Çözüm
Bir daha internette bulduğun BIOS görüntüsünü kendi BIOS'un diye koyma. Sana 1 hafta uyarı! Gigabyte anakartlada Secure Boot böyle açılıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Anakart buymuş arkadaşımın bu o yüzden Metin 2 oynuycakmış zaten sadece.
Senin attığın fotoğraftaki BIOS arayüzüne bakılacak olursa o anakartın B550M S2H olmadığının %100 garantisini verebilirim.
Fotoğrafı internetten mi buldun, kendin mi çektin veya arkadaşından mı aldın bilmiyorum. Bildiğim tek şey var, o da fotoğraftaki BIOS arayüzü B550M S2H'e ait de-ğil!

Bir daha internette bulduğun BIOS görüntüsünü kendi BIOS'un diye koyma. Sana 1 hafta uyarı! Gigabyte anakartlada Secure Boot böyle açılıyor:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı