BIOSTAR H310M Windows 7 kuramıyorum

Win 8 ve 10 UEFI olarak kuruluyordur. BIOS ayarlarından legacy olarak ayarlarsanız bir ihtimal Win 7 kurulur.

Sanırım kuramazsınız. Eski bilgisayarla falan halletmeye çalışın bence.

Hocam Windows 8.1 kurdum ama driver sorunu yaşadım.
Rufus ayarlarınızı paylaşır mısınız?
Edit: Eğer arkadaşların dediği gibi kurulamama durumu varsa Windows 10 içine VMware ile Windows 7 kurmak işinizi görebilir belki.
Hocam Rüfus ile yazmadım anakartımın resmi sitesinde paylaşılan şu program ile yazdım. http://www.biostar.com.tw/utility/WindowsTool.zip. Sanal makine işimi görmez maalesef.

Win 8 ve 10 UEFI olarak kuruluyordur. BIOS ayarlarından legacy olarak ayarlarsanız bir ihtimal Win 7 kurulur.
Hocam evet. Legacy olarak deniyorum fakat kuramıyorum.
Windows 7 MBR olarak yazıldığı için(UEFI varsa bilmiyorum) BIOS ayarlarınızdan BIOS modunu legacy olarak ayarlamak belki sorununuzu çözebilir.
Gene kuramıyorum hocam. Zaten Legacy yapınca siyah ekran geliyor, UEFİ seçince direk BOOT menü geri geliyor.

i3 7100 İşlemciye kurabiliyorum. Ayrıca WMware gibi programlardan sanal pc kurabilirsin.

Sanal bilgisayardan halledemiyorum hocam maalesef.
İşin ne olduğu hakkında bilgilendirme yapabilirseniz, sanal makine üzerinde halledilemeyecek iş yok.
Ayrıca Legacy kurmanız gerekli değil, Windows 7nin UEFI modu da mevcut.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…