Elektronik Biostar RX6500 XT 3.399,91 TL!

Dostum hemen linçleme sakin 1660 Ti 192 bit ekran kartı kullanıyorum. O bile bir sure sonra FPS düşmesi oluyor muhtemelen yük binip ısındığı için aynı şey bu ekran kartı için geçerli giriş seviyesi ekran kartı.

FPS düşmesi ya darboğazdan ya da RAM'den kaynaklanır ben şu anda RX 6500 XT kullanıyorum hiçbir oyunda FPS düşmesi yemiyorum. Zaten bit ile ne alakası var onu da anlamadım.

hayır, haklı, 64bit ve 4x PCIE sadece çöp. PCIE 4.0'ınız yoksa kullanılmış bir RX 580 çok daha iyi olurdu
Kullanılmış bir kart ile neden kıyaslayayım? Bu mantıktan yürürsek 1070-1080 alır onu da kullanırım fakat insanların çoğu 2.el istemiyor haklı olarak. 3.4K'ya rx6500xt'den daha iyi bir kart sun o zaman konuşalım.

Benim konuda söyleyeceğim son şey sistem toplayacak kişiye bu kartı tavsiye etmem kalkıp 2el ekran karti almasına da gerek yok (tercih meselesi) oyunların artık sistem gereksinimleri belli sistem toplayacak kişi bu ekran kartını sisteme dahil ederse 1 sene sonra çöp kardeşim yine ekran kartı masrafı etmek istemiyorsa minimum 192 bitlik bir ekran kartı sisteme dahil etmesi gerekir.

Geri
Yukarı