Çözüldü BIOS'un yeni sürümü eski Windows sürümüne destek veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
E

emirhandkk

Ziyaretçi
Benim Gigabyte B450M S2H anakartım var.
Bilgisayara daha Windows 10 yüklemedim. Bende Windows 10 1909 versiyonun ISO dosyası var.
Anakart'ın son güncellemesi daha 1903'e yeni destek vermiş. Windows'u yüklesem bir sorun ya da çok fazla performans kaybı yaşar mıyım?

Daha monitör almadım bu yüzden TV'ye bağlayacağım TV'nin driver'ını indircek daha sonra bunu silip monitör'un driver'ını yüklesem sorun olur mu?

Son soru: Önce BIOS'u mu güncellemek daha iyi yoksa Windows 10'u yükledikten sonra mı?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Y
Windows'u yüklesem bir sorun ya da çok fazla performans kaybı yaşar mıyım?
Sorunsuz kullanırsın.

Daha monitör almadım bu yüzden TV'ye bağlayacağım, TV'nin sürücüsünü indirecek. Daha sonra bunu silip monitörün sürücüsünü yüklesem sorun olur mu?
Monitörü aldığında bağlayıp kullanman yeterli. Başka bir şey yapmana gerek yok.

Önce BIOS'u mu güncellemek daha iyi yoksa Windows 10'u yükledikten sonra mı?
Sırası fark etmez. İstediğin şekilde yükleyebilirsin.
Windows'u yüklesem bir sorun ya da çok fazla performans kaybı yaşar mıyım?
Sorunsuz kullanırsın.

Daha monitör almadım bu yüzden TV'ye bağlayacağım, TV'nin sürücüsünü indirecek. Daha sonra bunu silip monitörün sürücüsünü yüklesem sorun olur mu?
Monitörü aldığında bağlayıp kullanman yeterli. Başka bir şey yapmana gerek yok.

Önce BIOS'u mu güncellemek daha iyi yoksa Windows 10'u yükledikten sonra mı?
Sırası fark etmez. İstediğin şekilde yükleyebilirsin.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı