Bir anda CMD açılıp kapanıyor

Bioxin

Decapat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Durup dururken CMD açılıp hemen kapanıyor. Bu sorun bugün olmaya başladı nedenini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arka planda isteğiniz bir işlemin başlıyor olması muhtemel. Görev yöneticisinde isteminiz dışında çalışan bir işlem var mı onu kontrol edin.
Ek olarak bir antivirüs taraması da yapmanızı tavsiye ederim.

Bu arada ne sıklıkta çıkıyor bu pencere?

Arka planda isteğiniz bir işlemin başlıyor olması muhtemel. Görev yöneticisinde isteminiz dışında çalışan bir işlem var mı onu kontrol edin.

Görev yöneticisinde çalışan bir şey yok virüs taraması yaptım ama bir sorun çıkmadı tam vakyini hesaplayamadım bir anda çıkıp hemen kapanıyor

görev yöneticisinde çalışan bişey yok virüs taraması yaptım ama bir sorun çıkmadı tam vaktini hesaplayamadım bir anda çıkıp hemen kapanıyor
Bir şey indirdikten sonra mı olmaya başladı bu olay? Ve hiç bu olay olduğunda bilgisayarı kapayıp açtınız mı?
bir oyun için hile indiriyodum ve yanlış şeyi indirmişim setup diye bir dosya ondan sonra olmaya başladı

Yeni konular

Geri
Yukarı