Bir bilgisayarda iki mouse kullanmak

• Konuyu başlatan Silinen üye 185173
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 15B
S

Silinen üye 185173

Ziyaretçi
Selamlar, 2 farklı mouseu monitörüme bağlamak istiyorum fakat ikisi aynı olmayacak yani 2 mouse bağladığımda monitörde de iki adet fare simgesi olsun istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki mouse takılıp kullanılabiliyor ama iki adet imleç olmuyor. Bunu yapabilen bir yazılım da yoktu bildiğim kadarıyla.

Çoklu monitörde iki adet imleç olmaz fakat iki adet fareyi bilgisayarınıza takabilirsiniz fakat bir imleçler senkron olacağı için iki kişi aynı anda 2 farklı monitörde dolaşamaz.

Merhaba bu linki inceleyebilirsiniz;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bazı 3. parti programlarla yapılabiliyordu sanırsam. İsmi aklıma gelmiyor bulursam bu mesajımı düzenlerim.

MouseMux isimli program ile oluyor ama bazı mouseler ile hassasiyet farklı oluyor. Ben aktif kullanıyorum.

Benim bir arkadaşımın Laptop'unda durduk yere ikinci bir imleç beliriyor ekranda ve hiçbir şey olmuyor sonra da kayboluyor ne olabilir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…