Bir daha asla Ubisoft oyunu almam

Ubisoft'a özel bir durum değil çoğu firma bu şekilde oyunlar çıkartabiliyor. Görev yapısını beğenip beğenmemek şahsi bir durum ancak Ubisoft genellikle belli kalitenin üzerinde oyun çıkartan bir firma.

Sen ve senin gibi düşünen insanların sayesinde zaten Ubisoft bu halde.

Suikastçi temasını seviyorum. Ne yapmamı bekliyorsun? Piyasada başka oyun var mı AC'ye benzer? Eninde sonunda alıyoruz. Ayrıca sorunun bizden kaynaklı olduğunu düşünmen ayrı komik.

Suikastçi temasını seviyorum. Ne yapmamı bekliyorsun? Piyasada başka oyun var mı AC'ye benzer? Eninde sonunda alıyoruz. Ayrıca sorunun bizden kaynaklı olduğunu düşünmen ayrı komik.
Adında bile "suikastçı" geçen bir oyun var, adamlar HER SENE satıyorlar bunu. Ancak ne gariptir ki, "suikastçı" olduğun bu oyun, "gizliliği" desteklemiyor??
Oynarken kendini gerçekten suikastçı olarak hissediyor musun?
Ben milyon yılda bir kez, sadece ucundan kıyısından biraz değiştirilmiş, kalanına hiç dokunulmamış hikayesini merak ettiğimden Odyssey'i bitirdim, hayır kendimi hiç de suikastçı gibi hissetmedim.
Bayağı Orta Çağda yaşayan, elinde kılıcıyla önüne geleni doğrayan, gizli ilerleyip bir "suikastçı" olmak istediğimde de taa ebesinin mezarında olan adamın beni fark etmesiyle açığa çıkan bir savaşçıydım sadece.
Adamlar oyunu bayağı bayağı "gizlice ilerleme, kes biç geç işte" diyerek tasarlamışlar.

Ayrıca illa suikastçı olmak istiyorsan, piyasada gerçekten KALİTELİ oyunlar çok, ancak arayana işte.

Ve evet sorun sizde, çünkü sorunu paranızla besliyorsunuz.

Adında bile "suikastçi" geçen bir oyun var, adamlar her sene satıyorlar bunu. Ancak ne gariptir ki, "suikastçi" olduğun bu oyun, "gizliliği" desteklemiyor?
oynarken kendini gerçekten suikastçi olarak hissediyor musun?
Ben milyon yılda bir kez, sadece ucundan kıyısından biraz değiştirilmiş, kalanına hiç dokunulmamış hikayesini merak ettiğimden Odyssey'i bitirdim, hayır kendimi hiç de suikastçi gibi hissetmedim.
Bayağı orta çağda yaşayan, elinde kılıcıyla önüne geleni doğrayan, gizli ilerleyip bir "suikastçi" olmak istediğimde de taa ebesinin mezarında olan adamın beni fark etmesiyle açığa çıkan bir savaşçıydım sadece.
Adamlar oyunu bayağı bayağı "gizlice ilerleme, kes biç geç işte" diyerek tasarlamışlar.

Ayrıca illa suikastçi olmak istiyorsan, piyasada gerçekten kaliteli oyunlar çok, ancak arayana işte.

Ve evet sorun sizde, çünkü sorunu paranızla besliyorsunuz.

İyide insanların zevkinden sanane biz bundan zevk alıyoruz kim karışabilir? Ayrıca hala sorun bizde diyorsun🤣 o zaman Rockstar'ın 6 yılda bir oyun çıkarmasının sorunu da sizde. Veriyorsunuz GTA Online'a parayı onlarda yeni oyun çıkarmak için uğraşmıyorlar. Böyle bir saçmalığı da ilk defa duydum 😂 sorunun çözümü yine sorunun kaynağında gizli. Ubisoft ne zaman, uzun zaman ses getirecek bir oyun yapmak isterse o zaman kaliteli çıkar oyunları. Yoksa millete oyun alma diyemezsin adamın zevki bu ne sen, ne ben karışabilirim.

İyide insanların zevkinden sanane biz bundan zevk alıyoruz kim karışabilir? Ayrıca hala sorun bizde diyorsun🤣 o zaman Rockstar'ın 6 yılda bir oyun çıkarmasının sorunu da sizde. Veriyorsunuz GTA Online'a parayı onlarda yeni oyun çıkarmak için uğraşmıyorlar. Böyle bir saçmalığı da ilk defa duydum 😂 sorunun çözümü yine sorunun kaynağında gizli. Ubisoft ne zaman, uzun zaman ses getirecek bir oyun yapmak isterse o zaman kaliteli çıkar oyunları. Yoksa millete oyun alma diyemezsin adamın zevki bu ne sen, ne ben karışabilirim.
Rockstar 6 senede, 8 senede bir oyun yapıyor, yaptığı zaman da piyasayı sallıyor. Ac, Fc oyunları gibi 1 senede sözüm ona geliştirilmiyor. O 6-8 sene bekleme değil, oyunun yapımı o kadar uzun sürüyor. Sen gerçekten Ubisoft'u Rockstar'la mı kıyasladın?

Rockstar 6 senede, 8 senede bir oyun yapıyor, yaptığı zaman da piyasayı sallıyor. AC, fc oyunları gibi 1 senede sözüm ona geliştirilmiyor. O 6-8 sene bekleme değil, oyunun yapımı o kadar uzun sürüyor. Sen gerçekten Ubisoft'u Rockstar'la mı kıyasladın?

Tamam, haklısın. Daha fazla uğraşamam senle. Ne kadar anlatsam da anlamıycan. Ayrıca burada Rockstar'la Ubisoft'u kıyasladığımı nereden çıkardın? Cımbızlama yapma soruma cevap ver.

Nasıl çalışmasını bekliyorsun? Şirket bu parasına bakar. Ubisoft'un oyunlarının kalitesi arttırması için rakip lazım. AC ve fc serisine benzer kaç tane oyun var? Bu tür oyunları sevenler mecburen alıyor kaliteli veya kalitesiz fark etmeksizin.
Gta serisinin kaç tane rakibi var RDR serisinin kaç rakibi var ya da GOW serisinin kaç rakibi var elder scrools serisinin kaç rakibi var peki ?

GTA serisinin kaç tane rakibi var RDR serisinin kaç rakibi var ya da GoW serisinin kaç rakibi var elder scrools serisinin kaç rakibi var peki?

Yazdıklarımı doğru okusan anlardın. Firmanın kararına bağlı ister 5 yıl boyunca çalışır kaliteli oyun yapar, isterse de zaten bunlar bana muhtaç deyip her sene aynı oyunu çıkarır mesela Ubisoft gibi. Saydığın oyunların firmaları kaliteli oyun yapmak derdinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı