Bir daha CoD MW gibi oyun gelir mi?

Paul Walker

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sizce CoD: MW serisi gibi iz bırakan hala oynanan bir oyun gelir mi Call of Duty adı altında?

Sizce CoD: MW serisi gibi iz bırakan hala oynanan bir oyun gelir mi Call of Duty adı altında?
Oyun şirketleri Online platformdan parayı koparma derdinde. Ne zaman hikayeli oyunlara tekrar ağırlık verilir o zaman gelebilir. Şuan için zor.

Warzone'dan sonra güzel bir oyun çıkarabilmeleri zor, artık para kaynağı olduğu için ona odaklanacaklar.

Multiplayerı benim için en iyi FPS multiplayer oyundur. En gıcık olduğum şey ise geriye gitmeleri. Yani birinci dünya savaşı teması veya silahları artık bayıyor. BF 1 misali.

İndirim bekliyorum şu an Modern Warfare satın almak için Black Ops almayı düşünmüyorum daha çok uzun yıllar oynanır Modern Warfare ve Warzone.

Bende Cold War da var mesela. İkisi baya yer kaplıyor benim için. Neyse orası ayrı bir konu. Ama Cold War kesinlikle MW 2019'un yanına yaklaşamaz.

COD 4: MW o zamana kadar yapılmamış sinematik aksiyon deneyimi getirdi oyun dünyasına. COD'un yine böyle bir devrim yapabileceğini düşünmüyorum. COD serisi artık para basmak için seri üretimi yapılan bir oyun serisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…