Bir de ne gördüm!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen kimsin? Gece gece sinirlerini bozarım. Ne hesap vermesi ne saçmalıyorsun sen? Linç kültürünün vücut bulmuş hali foruma gelmiş. Git başka yerlerde tatmin et o boş egonu.
Bilader hatamızı anladık özür diledik. Ama daha fazla üstüme gelirsen kalbini kırmaktan çekinmem.

16 yaşındayım fotoğrafın altında yanlış yere açmış olabilirim yazıyor ne yaptığımın farkındayım ama bu kadar aşalancağımı düşünmemiştim Technopat forumunda herkes birbirine saygılı diye düşünüyordum ama bu fikrimin değişmesine sebep oldunuz keşke elim kırılsaydıda bu konuyu açmasaydım sizin gibi bir abimden böyle kötü linç yemeseydim tekrar özür diliyorum.
Bu forumda böyle bir muamele gördüğün için ben özür dilerim. Konuna baktım komik bulmadım, gülmedim ama hiç bir şey de yazmadım, yazmamı gerektiren bir şey yok çünkü. Dediğin gibi insanlar gergin ve birbirlerini kırmaktan hiç çekinmiyorlar. Bir konuyu, bir fotoğrafı bile görmezden gelmek yerine kalp kırmayı seçiyorlar.

Tamam arkadaşlar, komik değil. Bu kadar üstüne gitmek zorunda mısınız? Gülmediysen görmezden gel ve keyfine bak. İnsanların moralini bozmak zorunda değilsiniz. Arkadaş gerçekten takmış olabilir, çünkü çok takanlar olabiliyor benim gibi.

Bu durum benim sabah açtığım mizah konusunda çok çok geçerli adamlar öyle bir ciddiye alıyor ki kızgın emojisi bile atıyorlar mizah ve eğlence konularına öyle bir düşmanlık içerisindeler ki mizah ve eğlence konusu açsam mı diye 2 defa düşünmüyor değilim.

10 yıl sonra bir mod gelip konuya el atacak inş.

Bu durum benim sabah açtığım mizah konusunda çok çok geçerli adamlar öyle bir ciddiye alıyor ki kızgın emojisi bile atıyorlar mizah ve eğlence konularına öyle bir düşmanlık içerisindeler ki mizah ve eğlence konusu açsam mı diye 2 defa düşünmüyor değilim.

Etherumcu arkadaş sizdiniz demek ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı