Bir doların sistem fiyatına etkisi?

Ne yazık ki dostum. Bir sorum var cevaplarsan sevinirim. Yazın genel olarak ekipmanlarda vs. indirim olur mu? Yeni sistem almayı düşünüyorum da sence vakit kaybetmeden alınır mı yoksa beklemeli miyim?

Hocam bende aynı durumdayım ama şu an alma bence yaza piyasa ne olur bilinmez ama bunun daha üstü olacağını sanmıyorum birkaç ay önce Ryzen 5 2600 700 küsür iken şu an binlerde sadece bir işlemcideki artışa bak. Adam şubat başı Vatan'dan RX590'lı sistemi 4 bine toplamış şu an imkansız. Bence sende bekle hocam şu an takip etmek en mantıklısı

Hocam bende aynı durumdayım ama şu an alma bence yaza piyasa ne olur bilinmez ama bunun daha üstü olacağını sanmıyorum birkaç ay önce Ryzen 5 2600 700 küsür iken şu an binlerde sadece bir işlemcideki artışa bak. Adam şubat başı Vatan'dan RX590'lı sistemi 4 bine toplamış şu an imkansız. Bence sende bekle hocam şu an takip etmek en mantıklısı
Dostum sana nasıl ulaşabilirim? Birkaç sorum var da.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı