Bir dükkandan alınan kulaklık iade edilebilir mi?

fenr1rr

Centipat
Daha fazla  
Bugün bir dükkandan Wireless kulak üstü kulaklık aldım anneme ancak kablosuz kulaklık istemediğini, şarjla falan uğraşmak istemiyor, belirtti. Kullanılmadı garantisi başlatıldı bugün yarın götürüp iade edebilir miyim? Satıcı uyuz birine benziyor, iade konusunda sıkıntı çıkaracak gibi. Tüketici hakları bu konuda nettir, beni bilgilendirirseniz en azından hakkımı savunabileyim.

Bugün bir dükkandan Wireless kulak üstü kulaklık aldım anneme ancak kablosuz kulaklık istemediğini, şarjla falan uğraşmak istemiyor, belirtti. Kullanılmadı garantisi başlatıldı bugün yarın götürüp iade edebilir miyim? Satıcı uyuz birine benziyor, iade konusunda sıkıntı çıkaracak gibi. Tüketici hakları bu konuda nettir, beni bilgilendirirseniz en azından hakkımı savunabileyim.
Bildiğim kadarıyla iade sadece mesafeli satışlarda geçerli diye biliyorum.

Fiziksel mağazadan aldığın için koşulsuz iade hakkın yok, internetten alsaydın olurdu.
Gerçekten rezalet bir durummuş, artık hiç bir şeyi fiziksel almam bilgilendirme için saolun

Fiziksel mağazadan aldığın için koşulsuz iade hakkın yok, internetten alsaydın olurdu.
Dostum kulaklığın Bluetooth özelliğinde sorun yok fakat kablo ile kullanıldığı zaman sağ kulaklıktan ses gelmiyor, bu bana iade hakkı doğruyor mu? Evet biliyorum max 40-50 tllik bir kablo ile sorun çözülebilir ama bu benim sorunum değil sonuçta, bu sorun bana iade hakkı doğurur mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı