Bir G/C aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi hatası

mustafas03

Hectopat
Daha fazla  
350 GB sabit disk aldım fotoğrafları ve videoları depolamak için, diski USB ile bilgisayara bağlıyorum, bilgisayarım sekmesinde zaten gözükmüyor. Disk yönetimi kısmında da ayrılmamış alan olarak gözüküyor, sağ tıklayınca yeni basit birim seçeneğini tıklayamıyorum. Sadece diski başlat diyebiliyorum. O seçeneği de seçince 1-2 dakika sonra bir g/C aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi hatası veriyor. Bunun çözümü nedir? Diski sıfır aldım daha yeni açtım kutusundan.

350 GB sabit disk aldım fotoğrafları ve videoları depolamak için, diski USB ile bilgisayara bağlıyorum, bilgisayarım sekmesinde zaten gözükmüyor. Disk yönetimi kısmında da ayrılmamış alan olarak gözüküyor, sağ tıklayınca yeni basit birim seçeneğini tıklayamıyorum. Sadece diski başlat diyebiliyorum. O seçeneği de seçince 1-2 dakika sonra bir g/C aygıt hatası nedeniyle istek yürütülemedi hatası veriyor. Bunun çözümü nedir? Diski sıfır aldım daha yeni açtım kutusundan.
Hocam az önce geldi banada disk bende 350GB'lik almıştım. Sanırım artık bu disklerde bir sorun var. Önerim iade etmeniz bende iade edeceğim çünkü. Aynı hatayı almıştım. Çözseniz bile muhtemelen disk yazma arızası verecek. Uğraşmaya değmez. Birde bu diskler sıfır değil üretimi çok önceden durdu.

Hocam az önce geldi bana da disk bende 350GB'lik almıştım. Sanırım artık bu disklerde bir sorun var. Önerim iade etmeniz bende iade edeceğim çünkü. Aynı hatayı almıştım. Çözseniz bile muhtemelen disk yazma arızası verecek. Uğraşmaya değmez. Bir de bu diskler sıfır değil üretimi çok önceden durdu.

Diski alalı 1 ay kadar oluyor daha yeni bilgisayara takma fırsatım oldu. Kutusunu falan da atmıştım açarken iade şansım yok maalesef.

Diski alalı 1 ay kadar oluyor daha yeni bilgisayara takma fırsatım oldu. Kutusunu falan da atmıştım açarken iade şansım yok maalesef.
O zaman yapılacak birşey yok gibi duruyor hocam. Sorunu düzeltseniz bile içine birşey atmanızı önermiyorum. Her an arıza çıkarabilir çünkü. Ben 3 defa değişme gönderdim bu aldığım 320GB HDD'yi üçünde de arızalı çıktı. Garantiye gönderebilirsiniz isterseniz ama boşa zaman kaybı yaşarsınız benim gibi.

O zaman yapılacak bir şey yok gibi duruyor hocam. Sorunu düzeltseniz bile içine bir şey atmanızı önermiyorum. Her an arıza çıkarabilir çünkü. Ben 3 defa değişme gönderdim bu aldığım 320GB HDD'yi üçünde de arızalı çıktı. Garantiye gönderebilirsiniz isterseniz ama boşa zaman kaybı yaşarsınız benim gibi.

Tek çözüm buz gibi su içmek duruyor hocam :D teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı