Bir insan kaç yaşında evlenmelidir?

Bir insan kaç yaşında evlenmelidir?

• 40 yaş üstünde evlenmelidir

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    65
  • Anket kapandı .
Ben tecrübe ettiğim kadarı ile konuşacağım. Yaklaşık 1 yıldır evliyim. Ağustos'ta 1 yıl olacak. Bekarken her zaman tek başıma yemek yiyen ben artık eşimi karşımda görmeden yemek yiyemiyorum. Onsuz gezemiyor veya gönülden bir alışveriş yapamıyorum. Dünya bana düşman olsa her zaman bir kişinin yanımda arkadaşım olduğunu biliyorum ve bu bana cesaret veriyor ya da hayata tam olarak bağlanmamı sağlıyor. Bekarken gezdiğim yerleri evliyken gezerken anlıyorum ki o zamanlar hep boşa gezmişim. Bekarlık sultanlıktır lafı bekarların kendince gezdiği yerlerde daha rahat olma tesellisidir bana göre. Ben gayet mutluyum ve bu mutluluğu isteyen arkadaşlarda umarım en kısa zamanda bu mutluluğa ulaşır.

Hayatının aşkını bulduğunda kaç yaşındaysa o zaman evlenmeli.
Ben tecrübe ettiğim kadarı ile konuşacağım. Yaklaşık 1 yıldır evliyim. Ağustos'ta 1 yıl olacak. Bekarken her zaman tek başıma yemek yiyen ben artık eşimi karşımda görmeden yemek yiyemiyorum. Onsuz gezemiyor veya gönülden bir alışveriş yapamıyorum. Dünya bana düşman olsa her zaman bir kişinin yanımda arkadaşım olduğunu biliyorum ve bu bana cesaret veriyor ya da hayata tam olarak bağlanmamı sağlıyor. Bekarken gezdiğim yerleri evliyken gezerken anlıyorum ki o zamanlar hep boşa gezmişim. Bekarlık sultanlıktır lafı bekarların kendince gezdiği yerlerde daha rahat olma tesellisidir bana göre. Ben gayet mutluyum ve bu mutluluğu isteyen arkadaşlarda umarım en kısa zamanda bu mutluluğa ulaşır.

Mutluluklar:).

Erkek olarak 32-35 diyorum. Ekonomik durumunuzun oturduğunu, olgunlaştığınızı düşünerek.

Kadın ise aslında ne kadar gençse o kadar iyi.
Hayatını beraber geçireceği birini bulduğunda evlenmese de yanında her daim olması mümkün değil mi insanın? Kısacası isterse hiç evlenmeyebilir.
Bunun için karşıdaki kişinin de sizle benzer bir kafa yapısına sahip olması gerekir. Evlenmeden evli hayatı da yaşanabilir ama mesela Türkiye gibi bir ülkede bunu yapmak çok zor olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı