Bir kişinin özgeçmişi ile ne yapılabilir?

Bazı CV'lerde T.C. Gördüm, ev adresi kesin yazar. Sorun çıkabilir, umarım çıkmaz.
Tc olduğunu sanmıyorum bir işyeri almaz çok yüksek mesleği yok, direkt çalıştığı yerler isim filan var diye biliyorum. Birde tel numaraları filan. İnşallah çıkmaz yarın araştırıp haber vereceğim.

Sadece T.C ile neler yapılabilir emin değilim kimlik kartı olmadan. Ama yine de riskli bir durum. CV'de arkadaşın da dediği gibi adres vs. de var. Dikkatli olmakta fayda var.

Kısa cevap: Düzgün bir CV ise hiçbir şey yapılamaz.

Babanız ve buradakilerin CV'ye kimlik numarası ve adres yazabilecek kadar bilinçsiz olduğunu görmek üzücü. CV'ye onlar yazılmaz. CV zaten milletin eline çok rahatlıkla geçebilecek bir şeydir. Sağa sola başvuruda yolluyorsunuz, onların ne yapacağını bilemezsiniz.

Başvurulan yerin açık adresinizi bilmesinin ne size ne de başvurduğunuz yere yararı olur. Ulaşım için duyulacak endişede il ve ilçe belirtmek yeterli.

@Vavien. 'in yazdıklarından sonra aklıma geldi. Adres'te detaylı da yazabiliyorsun yada yaşadığın il/ilçe'yi de yazabiliyorsun. Detayına girmemiştir diye düşünüyorum yani şu mahalle şu sokak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı