Bir kızı seviyorum

TerimistBirisi

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel(R) Core(TM) i3-2120 CPU 8GB Ram NVIDIA GeForce GT 630
Meslek
Öğrenci
Selam ben eymen, hocam ben şimdi geçenlerde bir kızka tanıştım. Uzak bir arkadaşımın sevgilisiydi öyle kızla biraz olsun yakındık. Sonra bu sevgilisiyle ayrıldı. Yani takım boştaydı, teknik direktör ile çift taraflı sözleşmeyi feshetmişler. Bende kızı sevmiyorum son haftalarda rüyamda görmeye falan böyle anladınız siz. Sonrada baktım göz gezdirdim. Kızın iç davranışları iyi, bir daha baktım hayalimdeki fizik, daha da baktım gözlüklü (bunu sorgulamayın gözlüğe olan bir sevgim var) yavaş yavaş sevmeye başladım. Yakınlaştık. Önceden dersimi aldım hemen olmuyor uzun süre samimi arkadaş olacağız. Her şey iyi gidiyordu. Benim de 2 tane sevdiğim arkadaşım var. Anlattım onlara sohbet ettik ona söylüyormuş gibi dalga falan geçtiler Discord'da güldük eğlendik. Bunlar alttan alttan iş çevirmeye başladılar. Kaan diyor doruk DM bak, doruk diyor Kaan DM gel. Korkmaya başladım. Çıktım duruyordum. Bunlar apar topar arıyorlar. Açtım doruk özür diledi. Meğer bu andavallar (başka tabir yok) bana sürpriz yapmak için ayarlarken şaka yapmışlar (özür dilerim bunu dediğim için) sonra moralim bayağı bozuldu. Bunlar bir şekilde toplamış rezil olmuyorum ama kız artık beni arkadaş değil de seven birisi olarak görüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı