Bir kızın arkadaş mı yoksa sevgili gözüyle baktığını nasıl anlarım?

Berkcan2834

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ben normalde aşırıya kaçmadan espri yapan biriyim ve sınıfta bir kız var. Hep o ben arkadaşlarımız takılırken hep göz göze geliyoruz eve beraber dönüyoruz Marmara'yla hep otururken bacaklarını ve kafasını eline koyup beni dinliyor ve gülerken hep bakıyor. Ben bunu nasıl anlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani muhabbeti daha da arttır kahve içmeye davet et. Zaten ilişkiyi halihazırda vermeye hazır bir erkek gördüklerinde ilgileri kayboluyor. Game'i biraz uzat.

Yani birazcık daha zaman var demek istiyorsun değil mi?
Bahsettiğim şey kızla vakit geçiriyorsun zaten kahve içmeye götür sinemaya götür zaten bunun adına date demiyolar mı?

Sen kıza "açılmaya" çalıştığında kızın ilgisi eskisi gibi olmayabilir. Şu an seni kovalamaktan memnundur.
Sana ulaşma arzusunu elinden almadan onunla vakit geçirmeye devam et.

Normalde aynı sınıfta olmasan direk bir yere davet et derdim ama ilerde bu kızla olmaz başka kızlarla denemek istersin önüne engel çıkmasın diye söyleyeyim. Kızlar hoşlandığını çok belli etmeyebilir ki çoğu zamanda senden gidip onu tavlamani bekler. Ondan ötürü senin özelliklerinle anlamak lazım. Kızların beğeneceği bir tipin var mı daha önce sevgilin oldu mu bunun dışında kız başka erkeklerle de böyle samimi mi ilk iki soruya evet diğerine hayır diyosan git şansını dene derim.

Size gösterdiği ilgiden dolayı beni seviyor ya da sevmiyor şeklinde yorum yapmanız, pek doğru olmayacaktır çünkü belki size değer verdiği için ilgi gösteriyor olabilir de bunu da işte aşk olayına bağlamak doğru olmaz. Zamana bırakın derim. Kendisini belli edecektir muhtemelen.

Size gösterdiği ilgiden dolayı beni seviyor ya da sevmiyor şeklinde yorum yapmanız, pek doğru olmayacaktır çünkü belki size değer verdiği için ilgi gösteriyor olabilir de bunu da işte aşk olayına bağlamak doğru olmaz. Zamana bırakın derim. Kendisini belli edecektir muhtemelen.

Hiç sevgilim olmadı nasıl anlayabilirim 😔

Yeni konular

Geri
Yukarı