Bir milyon aboneli YouTube hesabı çalınıp geri alındıktan sonra para kazanılabilir mi?

Hiçbir sildiğiniz video silinmiyor. YouTube geri yükleyebiliyor eğer doğrulayabilirseniz eski haline döndürürler e-posta'dan gelen dandiruk saçma yerlerden gelen hiçbir PDF bile olsa dosyaya tıklamayın.
Malesef o hataya bir kez düştük ve malesef geri dönüşü yok. Bir de videolar tuttuktan sonra telif durumu var. O iş biraz yoldan çıktı desem yeridir :)

O hesap için çift doğrulamayı etkinleştirin.Mail adreslerinizin güvenlik sorusu ve şifrelerini de değiştirin.Sms doğrulama vs aktif etmenizde fayda var.Bunları sağladıktan sonra iletişime geçin.Hesabınıza bağlananların ip si kontrol ederler ama videolar geri yüklenme konusunu pek sanmıyorum.İyi bir içerik üreticiyseniz durum değişi tabii.

Ankette hesabınızın tehlikede olduğunu yeni hesap açarsam etkileşim olur mu diye sorabilirsiniz.
Bunu bi deneyeceğim düşünceniz için teşekkür ederim

Hocam konudan bağımsız kanalın adı nedir?
Link olarak belirtmeyim kuralları ihlal etmek istemiyorum fakat @gameofstory şeklinde yazarsanız çıkacaktır

O hesap için çift doğrulamayı etkinleştirin.Mail adreslerinizin güvenlik sorusu ve şifrelerini de değiştirin.Sms doğrulama vs aktif etmenizde fayda var.Bunları sağladıktan sonra iletişime geçin.Hesabınıza bağlananların ip si kontrol ederler ama videolar geri yüklenme konusunu pek sanmıyorum.İyi bir içerik üreticiyseniz durum değişi tabii.
Şuan tüm güvenlik tedbirleri alındı. Belirttiğiniz gibi çift doğrulama - sms doğrulaması - onay kısmı her ihtimal'e karşı kurtarma e-postası vb. Eski videolarımı geri getirmek gibi bir düşüncem yok fakat şu 4000 saat meselesi sonradan bir işe yarar mı bilmiyorum. Bir yerde shorts videolarının silinip başka bir kategoride shorts videolarının atıldığını ve hedefi tamamladığında para kazanmaya açılmadığını duydum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı