Bir Oyun için PlayStation 2 almaya değer mi?

Sistemim şöyle
Ekran Kartı: GTX 750 Ti
İşlemci: i5 4460 3.20GHz
Ram: 8 GB 2333 Mhz
Muhtemelen açar. Denemeye değer sonuçta bir şey kaybetmeyeceksiniz şimdi kurup deneyin klavye ile uğraş baktın oyun kasmıyor kol alırsın bir tane. Kasıyorsa PS3 bakabilirsin o fiyata.

Ayrıca bu sistem halen yeterli bir sistem.

Arkadaşlar emulator üzerinden deneyeceğim yarın. Olmassa artık yapacak bir şey yok oynamayıverelim ne olacak . Yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.

Arkadaşlar emulator üzerinden deneyeceğim yarın. Olmassa artık yapacak bir şey yok oynamayıverelim ne olacak . Yardımcı olduğunuz için hepinize teşekkür ederim.
Dostum, sistemin Gayet iyi, Düşük bir sistem ama yeterli olur. İçin rahat olsun.

Alınır. Amacım tüm nostaljik kolları (PS-Xbox-Nintendo-ATARİ vb.) toplamak benim ileride başlayacağım toplamaya.

Arkadaşlar bir şey sorucam ben emulatoru indirdim oyunuda indirdim fakat emulator üzerinden ''Aç'' a bastığımda oyunu bulamıyorum. Bunun sebebi ne acaba ?
Arkadaşlar bir şey sorucam ben emulatoru indirdim oyunuda indirdim fakat emulator üzerinden ''Aç'' a bastığımda oyunu bulamıyorum. Bunun sebebi ne acaba ?
Pardon bütün klasörleri seçmeyi unutmuşum fakat şimdide başka bir sorun var. Oyunu bulup aç dediğimde emulator açmaya çalışıyor ve ardından ''Yanıt Vermiyor'' deyip kapanıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…