Bir oyun kanalı nasıl büyür?

Hangi Oyun Daha Çok İzlenir?

• League Of Legends

• PUBG

• CS:GO

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

Post Malone

Kilopat
Dostlar yeni bir kanal açtım. Bu kanalda şimdilik sistem tavsiyeleri videoları çekiyorum ancak 1-2 gün sonra webcam ve mikrofon olmadan sadece gameplay videoları atmayı planlıyorum. Sizce bu şekilde belirli bir kitleye ulaşabilir miyim yoksa ekipman edinip webcamli ve sesli kaliteli içerikler mi sunmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamera o kadar şart değil ama mikrofon biraz önemli. Çünkü yayıncı aynı zamanda sohbet edebilmeli. Yani tamam çok iyi oynayabilirsin ama biraz konu da açabiliyor olman lazım sohbet ederken. Mesela Pinti Panda var yayıncı. Tamam mükemmel bir oyuncu değil belki ama sohbeti, insanlığı vs. derken izlettiriyor kendini. Ama bazısı var arkadaş eziyet gibi. Bırak abone olmayı izlemeden kapatıyorsun. Hangi oyun daha çok izlenir diyorsan artık PUBG en üst seviyede diyebilirim. CS:GO biraz uzaklaşmaya başladı insanlar. LoL hala belirli bir izleyicisi var ama asıl kitle PUBG'de bu zamanda.

Özgün olman lazım öncelikle. Birsürü oyun kanalı var, senin kanal neden izlenmeli? Bu soruya cevap verecek şeyler üzerinde odaklan.

Cs:Go'da izlenebilir. Reklam yapman gerekiyor. Yararlı bilgiler sunarsan kanalın büyür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kanalım bu dostlar fazlasıyla LOL ve CSGO videoları depoladım hepsini teker teker montajladım atmaya başlıycam kanala.

Sizce 2-3 günde bir videomu atmalıyım başlangıç olarak yoksa her günmü ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı