Çözüldü Bir oyundan bir oyuna geçince diğer oyun kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

efe yazgı

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim PC'de garip ve anlam veremediğim bir sorun var. Bir oyundan bir oyuna geçince 2. oyun kasıyor ama 1. oyunda sıkıntı yok.

Örneğin: İlk başta RDR2 oynadım hiç kasma olmadan sonra AC Odyssey'e geçtim ve AC Odyssey açtığımda kasmaya başladı. Aynı şeyin tersi de mevcut ilk AC Odyssey oynadım sonra RDR2'ye geçtim AC Odyssey hiç kasmadı ama bu sefer RDR2 kastı.

Bunun yüzünden her yeni oyuna geçmek istediğimde PC'yi yeniden başlatmak zorunda kalıyorum. Sorunun neden kaynaklandığını bilen ya da çözüm önerisi olan var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki oyunu kapatmaniza ragmen arkada calismaya devam ediyordur oyunu kapatinca Görev Yöneticisi'nden kontrol edin.
Her iki oyun da steam üzerinde. Steam zaten bir oyun kapanmadan diğerini başlatmıyor.

Belki oyunu kapatmaniza ragmen arkada calismaya devam ediyordur oyunu kapatinca Görev Yöneticisi'nden kontrol edin.
Sorunu çözdüm hocam. Garip sorunu garip bir yöntemle çözdüm. Mem reduct indirdim her oyuna girerken ram temizlemesi yapıyorum kasma donma olmuyor. Ne alaka onu da anlamadım ram her iki oyun için de yeterli ama olsun çözüldü.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı