Bir PDF dosyasının font rengi nasıl değiştirebilirim?

Playizm

Hectopat
Elimde bir PDF dosyası var bu PDF dosyasındaki tüm siyahları gri yapmak istiyorum ama öyle bir şey bulamadım 150 sayfayı aynı anda yapacak bir uygulama var mı?

Son düzenleme:
PDF XChange-Editor'de böyle bir özellik var fakat ücretsiz olarak kullanırsanız ve bu özelliği yapmak isterseniz tüm sayfalara DEMO damgası yerleştiriyor. Lisans almanızı istiyor. Ben ücretsiz kullanıyorum ve böyle gelişmiş özellikler ne yazık ki olmuyor. Yerinizde olsam PDF'i Word'e çevirip yazıları gri yapar ve tekrar PDF'e çevirirdim. Çoğu işi öyle çözüyorum.

PDF xchange-editor'de böyle bir özellik var fakat ücretsiz olarak kullanırsanız ve bu özelliği yapmak isterseniz tüm sayfalara demo damgası yerleştiriyor. Lisans almanızı istiyor. Ben ücretsiz kullanıyorum ve böyle gelişmiş özellikler ne yazık ki olmuyor. Yerinizde olsam PDF'i Word'e çevirip yazıları gri yapar ve tekrar PDF'e çevirirdim. Çoğu işi öyle çözüyorum.

150 sayfayı yapacağından emin değilim ama PDF'i Word'e dönüştürüp CTRL+a ile gri yaparsınız.

Teşekkürler deneyeceğim.

PDF xchange-editor'de böyle bir özellik var fakat ücretsiz olarak kullanırsanız ve bu özelliği yapmak isterseniz tüm sayfalara demo damgası yerleştiriyor. Lisans almanızı istiyor. Ben ücretsiz kullanıyorum ve böyle gelişmiş özellikler ne yazık ki olmuyor. Yerinizde olsam PDF'i Word'e çevirip yazıları gri yapar ve tekrar PDF'e çevirirdim. Çoğu işi öyle çözüyorum.

Uygulamayı indirdim şimdi ne yapacağım?

Son düzenleme:
Teşekkürler deneyeceğim.

Uygulamayı indirdim şimdi ne yapacağım?
Üstte dönüştürme var. Orada yazı tiplerini değiştirme seçeneği var. Ona tıklayın. Ekle deyin. "ile değiştirin" seçeneğinde rengi ayarlayın. Demo ibaresi her yerde olacak ama... siz bilirsiniz.

Diğer seçenek de dönüştürme kısmında Word'e dönüştürmek ve yazıyı Word'de gri yapıp farkı kaydetme kısmında tekrar PDF olarak kaydetmek. Bu yol ücretsiz.

Geri
Yukarı