Bir PS4'te 2 kişi oynama

heraclus

Kilopat
Merhaba PS4'te FIFA gibi tek televizyonda birkaç kişinin oynayabildiği oyun var mı?
NFS Payback'te 2 kişi beraber oynayabilir mi merak ediyorum. Eski PS3'de blur gibi araba yarışı oyunları 4 kişiye kadar oynanabiliyordu. Hatta FIFA 15'imde 7 kişi bile oynayabiliyordu. PS4'te durumlar böyle değil en fazla 4 kişi oynayabiliyor Fifa'yı maalesef. Ve blur gibi oyunlar da yok. Ben de birkaç kişinin oynayabildiği FIFA 17 Mortal Combat XL ve CoD Ghosts var. Siz de oyun önerebilir misiniz? Özellikle yarış oyunu varsa bütçe sınırı yok indirimdeyken alırım zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kuzenimle birlikte PS4'te Rocket League'de aynı televizyondan oynamıştık. Başta zorlandık ama alışınca çok eğlenceli oluyor. 4 kişiye kadar yolu var diye biliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı