Bir reklama basıp siteye gitmeyle virüs bulaşır mı?

Alperen_51

Picopat
Daha fazla  
YouTube'deki bir reklama bastım bir şey olur mu siteye attı Google'dan virüs falan bulaşır mı?

YouTube'deki bir reklama bastım bir şey olur mu siteye attı Google'dan virüs falan bulaşır mı?
Google'dan virüs bulaşmaz.İP bulup Ddos atabilirler(çok imkansız bir ihtimal fakat)veya hesabın oturumunu kapatabilirler.(Çerez kabul ettiysen sıkıntı olur ama.)

Bazı reklamlar hiç sorup etmeden otomatik indirme yapıyor ancak virüsü indirtse bile tıklamadığınız ve açmadığınız sürece yine sıkıntı olmaz siz yine bi indirilenler klasörünüzü kontrol edin.

Hayır, bulaşmaz. Ayrıca YouTube, reklamları Google ADS'den alıyor. Google ADS'deki reklamlar genellikle kontrol edilir.

Tarama verilerinden çerezleri ve medyaları silebilirsiniz endişe ediyorsanız.

Çerez konusu varsa onunla ilgili eklentiler var direkt seçenek çıkarmadan reddediyorlar.

Çerez konusu varsa onunla ilgili eklentiler var direkt seçenek çıkarmadan reddediyorlar.

Tarama verilerinden çerezleri ve medyaları silebilirsiniz endişe ediyorsanız.

Google'dan virüs bulaşmaz. İp bulup DDoS atabilirler(çok imkansız bir ihtimal fakat)veya hesabın oturumunu kapatabilirler.(çerez kabul ettiysen sıkıntı olur ama.)

İndirme yapmadigin sürece bir şey olmaz.

İndirilenlere baktım boş Kaspersky ile tarattım temiz. Bu çerezlere falan onay verdimmi bilmiyorum. Çerezden bir şey olur mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…