Sürprizbozan Bir Sekiro anınızı anlatın

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

del.piero

Picopat
Seven ashina spears adlı mini bossu kesmek için PC'nin başından 6 saat hiç kalkmadım. Bana vereceği şeye değmeyecek ama o kadar çok hırs yaptım ki Full focus 6 saat uğraştım, en sonunda kestikten sonra bağırarak PC'ye alt+F4 çekip rahat bir uyku çekmiştim. Saat sabahın altısıydı :D.
Oyuna daha fazla katlanamayarak bırakmayı düşündüğüm yer olan Genichiro'yu da 10-15 defa öldükten sonra kesmeyi başarıp PC'nin karşısında hoş olmayan hareketler yapmıştım :D ama verdiği tatmin hissi muazzamdı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öğle arasında okuldan eve gelmiştim ve 1 saatim vardı. Önceki gece Genichiro'yu bir türlü yenememiştim ve hırs yaptığım için öğle arasında yemek yemek yerine oturup Sekiro oynamaya başladım. Bir türlü yenemedim onu, dersin başlamasına son 10 dk kala ulan son kez deneyeyim dedim ve nasıl bir hırsla oynadıysam hit yemeden geçtim. Okula gittiğimde tüm gün beynim uyuşmuş gibi duvara bakmıştım.

Geçen indirim döneminde oyunu aldım, yükledim ama 2-3 saat uğraşmama rağmen açamadım 😃 daha oynamadan uyuz oldum. Neyse iade ettim zaten başka zaman tekrar denerim şansımı.

Geri
Yukarı