Bir tanıdığımla 10 gün bir yere gideceğim ama gitmek istemiyorum

Ölüm kalım meselesi değil ise hayatta hiç kimse için istemediğin bir şeyi yapma. Kendini de buna alıştırma. Ben yandım, sen yanma 😅 sonra yaşın ilerleyince ah aptal kafam diyorsun. Komşunuza da ben gelmek istemiyorum de, bence anlayışla karşılayacaktır, karşılamazsa da karşılamasın. Ona ayıp olacak, bu üzülecek falan bir yerleşti mi kafana, kurtulamıyorsun sonra. Annen baban dahil. Mühim olan senin istediğin. Tek istisna ölüm kalım meselesi gibi durumlar, senden bir şey isteyen kişinin çok büyük zarar görecek olma ihtimali. Yani birisi beni hastaneye götürür müsün, çok fenayım derse götür tabii de, bu anlattığın olayda olduğu gibi sırf birisi istiyor, seviyor diye 10 gününü istemediğin yerde harcama.

Hocam zorla annem gönderiyor, başım sağolsun, inşaallah yasaklar artar da 2 gün sonra geri dönerim, bu iğrenç deneyimi döndükten sonra detaylıca anlatırım, hoşçakal Technopat Sosyal😕
Öncelikle merhaba herkese götüren abinin acil işi çıktı ve erken döndük (Allah'a şükür), sizlere biraz deneyimlerimden bahsedeyim; gittiğimiz yer ücra bir yerdi yani isteseydim kolay kolay gelemezdim,
sürekli kitap okuduk anlayacağınız üzere biraz sıkıcıydı ama 2 sene sonra YKS'ye gireceğim için okudum,
Orada yanımızda gelen liseye geçmiş ama çocuk kalmış birisi vardı sürekli abuk subuk hareketler yapıyordu bir iki kere denk geldi kafasına vurdum sabrım taştığı için çocuk sustu bir daha konuşmadı (2-3 saat),
Yani kısacası biraz sıkıldım (özellikle ilk 2 gün kaçmak istedim) bir daha olursa gitmeyeceğim😁

Son düzenleme:

Geri
Yukarı