Bir uygulamanın ismini öğrenme

Ekran alıntısında görününen programın adını bilen var mı acaba?

Eki Görüntüle 625465
Programdan ziyade bunun bir OBS eklentisi olduğunu düşünüyorum. Mesela Green Screen olarak geliyor ekranının bir yerine koyuyorsun orada çalışıyor. Ama evet bu eklentilerin uygulamaları oluyor. Denemedim ama linki
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Google görseller kısmına yüklemeyi deneyin belki adı çıkar oradan.

Kesinlikle katılıyorum size.

Aynen, aradığım buymuş. OBS kullanmadığım için hiç bilemedim eklenti midir diye. Ayrı bir program sandım Çok teşekkürler.

Aynen, aradığım buymuş. OBS kullanmadığım için hiç bilemedim eklenti midir diye. Ayrı bir program sandım Çok teşekkürler.
Yalnız CS GO da kullanacaksanız sıkıntı yaratabilir. Galiba CS GO ile OBS olmuyordu. Tam hatırlamıyorum. Siyah ekran verebilir.
Aslında ayrı bir programdan o şablonları alıyorsunuz ama işi OBS yapıyor. Onu demek istedim.

Bir rehber yapıyorum da Dead by Daylight için ondan lazımdı. Sıkıntı yaratmaz sanırım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…